1813681. SIMON BULL. Herwick bagge.
Handfärgad etsning. Signerad, numrerad 101/250. Också inskriven "Lyckönskningar till David och Mary Ann Olympia '84"
21 x 19 cm (39 x 29 cm inklusive ram).