BESTICK, 124 delar, nysilver, "Ingrid" GAB, 1900-tal.

181317. BESTICK, 124 delar, nysilver, "Ingrid" GAB, 1900-tal.

12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 11 bakelsegafflar, 6 assiettgafflar, 10 kaffeskedar, potatissked, 5 serveringsskedar, ostrongaffel, såssked, serveringsgaffel, 12+2+2 smörknivar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 924