SPEGEL, röd plast, 1970-tal.

SPEGEL, röd plast, 1970-tal.
181302. SPEGEL, röd plast, 1970-tal.

Diameter 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 840