BYRÅ, England, 1900-talets andra hälft.

181294. BYRÅ, England, 1900-talets andra hälft.

Fem lådor. Längd 77, bredd 43, höjd 76 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 449