RAM med religiöst tryck, 1800-tal.

181272. RAM med religiöst tryck, 1800-tal.

78 x 58 cm.

Slitage. Smärre stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

78 x 58 cm.

Slitage. Smärre stötskador.

Antal besök: 556