POUL VOLTHER. 4 STOLAR.

POUL VOLTHER. 4 STOLAR.
1812559. POUL VOLTHER. 4 STOLAR.

Designad av Poul Volther
Frem Røjle version
Stomme i teak, sits och rygg klädd i svart läder.
Sitthöjd 44cm, höjd 79cm.

Normala tecken på slitage, sitsöverdrag med tryckmärken och smärre repor.

Poul Volther (1923–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Designad av Poul Volther
Frem Røjle version
Sitthöjd 44cm, höjd 79cm.

Poul Volther (1923–2001)

Antal besök: 525