KÄPPAR, 3 st, 1800/1900-tal.

KÄPPAR, 3 st, 1800/1900-tal.
181221. KÄPPAR, 3 st, 1800/1900-tal.

Längd ca. 85 cm.

Slitage, skador. Käpp med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 85 cm.

Antal besök: 381