JULTALLRIKAR, 6 st Royal Copenhagen samt Bing & Gröndahl, 1950-tal.

181200. JULTALLRIKAR, 6 st Royal Copenhagen samt Bing & Gröndahl, 1950-tal.

1950, -53, -55, -56, -57, -58.
1957 från Bing & Gröndahl resten från Royal Copenhagen.
Diameter 18 - 18,4 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18 - 18,4 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 490