LJUSSTAKAR, ett par, troligen Erik Höglund, Boda, 1900-talets andra hälft.

181190. LJUSSTAKAR, ett par, troligen Erik Höglund, Boda, 1900-talets andra hälft.

För blockljus. Lila tonat glas och mässing. Höjd ca. 33 cm.

Bruksslitage. En kompletterad med distansbrickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 000