SLIPS/ SJALNÅLAR, 1 st 18 k, guld, 1 st silver med 2 st briljanter, 18-1900-tal.

181114. SLIPS/ SJALNÅLAR, 1 st 18 k, guld, 1 st silver med 2 st briljanter, 18-1900-tal.

1 st 18 K guld
1 st Silver, med briljanter
3 st silver.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st 18 K guld
1 st Silver, med briljanter
3 st silver.

Bruksslitage.

Antal besök: 561