LARS BÄCKMAN. tryck, blyertssignerad och daterad 1992.

1811086. LARS BÄCKMAN. tryck, blyertssignerad och daterad 1992.

Bildmått 40 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 40 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 674