FOLKE GULLBY. "Min ateljé". Etsning. Nr 87, 1942. Signerad och MEH-stämplad.

181091. FOLKE GULLBY. "Min ateljé". Etsning. Nr 87, 1942. Signerad och MEH-stämplad.

26,2 x 17,5 cm.

Blad gulnat.

Folke Gullby (1912–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

26,2 x 17,5 cm.

Blad gulnat.

Folke Gullby (1912–1982)

Antal besök: 1 462