Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
JORDGLOB, Columbus, Duplex, Ivar Asp AB Stockholm, 1900-tal.
181084. JORDGLOB, Columbus, Duplex, Ivar Asp AB Stockholm, 1900-tal.
Höjd ca. 42 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 42 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 579