KISTA, alllmoge, daterad 1716.

181030. KISTA, alllmoge, daterad 1716.

Längd 138, bredd 62, höjd 60 cm.

slitage och sprickor, senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 844