BORDSPENDYL, patinerad metall och marmor, 1900-talets.

181026. BORDSPENDYL, patinerad metall och marmor, 1900-talets.

Amor och Psyke, längd 52, höjd 56 cm.

Slitage. Ett ben till sockeln saknas. Pendel finns.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 267