BORD MED LÅDOR, svartmålat, tidigt 1900-tal.

181017. BORD MED LÅDOR, svartmålat, tidigt 1900-tal.

Längd 111, bredd 64, höjd 65 cm.

Slitage samt kortade ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt kortade ben.

Antal besök: 704