PARTI PORSLIN, 6 delar, porslin, Kina, dekor i Famile Rose färger samt underglasyr blått.

18098. PARTI PORSLIN, 6 delar, porslin, Kina, dekor i Famile Rose färger samt underglasyr blått.

Fatets längd 30 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fatets längd 30 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 1 251