Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
ALBERTO SPADOLINI. Balett. Olja på pannå, signerad och daterad 1963.
180983. ALBERTO SPADOLINI. Balett. Olja på pannå, signerad och daterad 1963.
53 x 64 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
53 x 64 cm.
3 767