ALBERTO SPADOLINI. Balett. Olja på pannå, signerad och daterad 1963.

180983. ALBERTO SPADOLINI. Balett. Olja på pannå, signerad och daterad 1963.

53 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 64 cm.

Antal besök: 4 173