ALBERT LLUCH BLAYA. Landskap.

ALBERT LLUCH BLAYA. Landskap.
1809589. ALBERT LLUCH BLAYA. Landskap.

Två akvareller på papper
Signerad. En av dem, daterad 1983, på baksidan
13,7 x 20 cm; 12,5 x 16,5 cm.

Rester av lim på baksidan. Liten skada på hörnen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Två akvareller på papper
13,7 x 20 cm; 12,5 x 16,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 691