BRICKOR, 9 st, nysilver, 1900-tal.

18091. BRICKOR, 9 st, nysilver, 1900-tal.

Längd 25 - 70 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 25 - 70 cm.

Slitage.

Antal besök: 549