SPINDELUR, silver, märkt N Lind, London 1800-tal.

180899. SPINDELUR, silver, märkt N Lind, London 1800-tal.

Signerad i verket N Lind, London
Diameter 65 mm.

Ej genomgången, men går vid uppdragning
Sprickor urtavla.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 65 mm.

Sprickor urtavla.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 480