MATBORD, glasskiva med kromat underrede, 2000-tal.

1808726. MATBORD, glasskiva med kromat underrede, 2000-tal.

Längd 180, bredd 85, höjd 74,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 630