Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GÖSTA SUNDSTRÖM. "S:t Rafael, Frankrike". Olja på duk. Signerad Sundström.
18087. GÖSTA SUNDSTRÖM. "S:t Rafael, Frankrike". Olja på duk. Signerad Sundström.
51 x 70 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
51 x 70 cm.
Garpenhus Auktioner
7 805