SÄNG, gustaviansk stil, 1900-tal.

180830. SÄNG, gustaviansk stil, 1900-tal.

Vitlackerad, melerad.Dekor med pinjekotte, bandrosett och kannelyr. Bredd 105 cm. Längd 200 cm.

2 muttrar saknas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 075