VAS, "Spiral", glaserad keramik, Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby.

180811. VAS, "Spiral", glaserad keramik, Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby.

Höjd 55 cm, signerad och numrerad 2088.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Antal besök: 2 987