SCHACKSPEL, med 32 pjäser, grön och vit sten, 1900-tal.

18081. SCHACKSPEL, med 32 pjäser, grön och vit sten, 1900-tal.

46 x 46 cm.

Smärre slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 46 cm.

Smärre slitage och nagg.

Antal besök: 11 031