SPELKORT samt SPELMARKER, 1900-talets första hälft.

180778. SPELKORT samt SPELMARKER, 1900-talets första hälft.

1 st etui med spelkort samt marker
4 st träaskar med spelmarker.

Slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st träaskar med spelmarker.

Slitage samt skador.

Antal besök: 649