DIMITRI MICHAILOV. 1965- akvarell, " Majskolv " signerad.

180759. DIMITRI MICHAILOV. 1965- akvarell, " Majskolv " signerad.

Akvarell, 26 x 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell, 26 x 37 cm.

Antal besök: 1 581