PARTI SILVER, 18 delar, bland annat "Vasa" GAB och "Hallbergsmodellen", Hallbergs. 1900-tal.

180746. PARTI SILVER, 18 delar, bland annat "Vasa" GAB och "Hallbergsmodellen", Hallbergs. 1900-tal.

11 kaffeskedar, "Vasa" GAB, längd ca 11 cm
6 kaffeskedar, Hallbergsmodeller, Hallberg, längd ca 11 cm.
Sked med dekor av väderkvarn, stämplad M&O, Sverige, längd ca 19 cm.
Total vikt ca 300 gram.

Gravyrer. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 300 gram.

Gravyrer. Slitage.

Antal besök: 734