GÖSTA ASP. "Porträtt av författaren Mogens Linck, Köpenhamn". Olja på duk. Signerad Asp -59.

18071. GÖSTA ASP. "Porträtt av författaren Mogens Linck, Köpenhamn". Olja på duk. Signerad Asp -59.

66 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

66 x 30 cm.

Antal besök: 1 423