Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GÖSTA ASP. "Porträtt av författaren Mogens Linck, Köpenhamn". Olja på duk. Signerad Asp -59.
18071. GÖSTA ASP. "Porträtt av författaren Mogens Linck, Köpenhamn". Olja på duk. Signerad Asp -59.
66 x 30 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
66 x 30 cm.
Garpenhus Auktioner
1 423