SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700/1800-tal.

180705. SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700/1800-tal.

Grönmålad. Inredd med lådor bakom nedfällbar klaff. Längd 105, bredd 47, höjd 92 cm.

Slitage och skador. Ett ben löst ett bakre ben saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 505