MATTA, ”AMERIKANSK”, SAROUK, PERSISK.

1806770. MATTA, ”AMERIKANSK”, SAROUK, PERSISK.

1900-talets andra kvartal, med tvättad laxmark, 262cm x 209cm***Karel Weijand Gallery Collection Sale 2009.

generellt bra skick men med typiska tecken på slitage och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 1 009