BYRÅ, sengustaviansk stil, 18/1900-tal.

180647. BYRÅ, sengustaviansk stil, 18/1900-tal.

Längd 87, bredd 43, höjd 78 cm.

Slitage, skador, sprickor, renoverad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 504