KAFFESERVISDELAR, 36 st, i porslin, Pompadour. Rosenthal.

180631. KAFFESERVISDELAR, 36 st, i porslin, Pompadour. Rosenthal.

10 st kaffekoppar, höjd 6 cm, diameter 9 cm
11 st kaffefat, diameter 14,5 cm
12 st assietter, diameter 17 cm
1 st kaffekanna med lock, höjd 25 cm
1 st sockerskål med lock, höjd 12,5 cm
1 st gräddkanna, höjd 12 cm.

1 st kopp med mindre kantnagg i övrigt bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st gräddkanna, höjd 12 cm.

Antal besök: 811