JOHANNES ANDERSEN. SOFFA, Trensum, 1960-tal.

1806260. JOHANNES ANDERSEN. SOFFA, Trensum, 1960-tal.

Underrede cromad metall.
Rygghöjd, ca 67 cm.
Bredd, ca 225 cm.
Djup, ca 77 cm.

Nött klädsel.
Nött armstöd, skador, klädsel armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Underrede cromad metall.
Rygghöjd, ca 67 cm.
Bredd, ca 225 cm.
Djup, ca 77 cm.

Nött klädsel.

Antal besök: 1 493