HANS GUDE. Efter. olja på duk, hamnmotiv, 1868.

180592. HANS GUDE. Efter. olja på duk, hamnmotiv, 1868.

Bär påskrift på a tergo (se bilder)
Ca 35,5 x 49 cm.

Slitage och färgbortfall i ytterkanterna av duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 35,5 x 49 cm.

Antal besök: 3 071