TURE MALMBERG. Skärgårdsmotiv, olja på duk, signerad samt daterad 1936.

180590. TURE MALMBERG. Skärgårdsmotiv, olja på duk, signerad samt daterad 1936.

Ca 39 x 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 39 x 51 cm.

Antal besök: 2 061