RADIO. Luxorita. 1950/60-tal.

RADIO. Luxorita. 1950/60-tal.
180573. RADIO. Luxorita. 1950/60-tal.

Radio med kortvåg, långvåg och fm-sändare.
Möjlighet till extra högtalare och ingång för grammofon
Höjd, 20,5 cm
Bredd, 27 cm
Djup, 15,5 cm
Nr: 520068.

Bruksskick med avskav ovanpå
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 20,5 cm
Bredd, 27 cm
Djup, 15,5 cm
Nr: 520068.

Bruksskick med avskav ovanpå
Ej funktionstestad.

Antal besök: 7 344