BIRGER HJELM. Landskap med hösåtar. Olja på pannå. Signerad.

180569. BIRGER HJELM. Landskap med hösåtar. Olja på pannå. Signerad.

57 x 60 cm.
Proveniens: Mollbrinks Konst.

Birger Hjelm (1901–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 60 cm.
Proveniens: Mollbrinks Konst.

Birger Hjelm (1901–1979)

Antal besök: 1 823