RÖKBORD, jugend, 1910-tal.

180537. RÖKBORD, jugend, 1910-tal.

Tidningshylla. Löstagbar bricka av koppar.
Diameter 58 cm, höjd 65 cm.

Bruksslitage. Ringar på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 58 cm, höjd 65 cm.

Antal besök: 1 258