LODSTRYKJÄRN, mässing och metall, 180-tal.

180528. LODSTRYKJÄRN, mässing och metall, 180-tal.

Längd ca 20 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 780