HUMMERTALLRIKAR, 4+1 st, glas. Josef Frank för Firma Svenskt Tenn, Reijmyre eller Gullaskruf, 1900-tal.

18048. HUMMERTALLRIKAR, 4+1 st, glas. Josef Frank för Firma Svenskt Tenn, Reijmyre eller Gullaskruf, 1900-tal.

Gröntonade.
Längd ca 30 cm.

Ett fat ned nagg på bottenkantens insida. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gröntonade.
Längd ca 30 cm.

Antal besök: 1 187