GOLVLAMPA, 1960-tal.

GOLVLAMPA, 1960-tal.
180462. GOLVLAMPA, 1960-tal.

Tillverkad i teak och mässing. Höjd 145 cm. Orginalskärm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
180462. GOLVLAMPA, 1960-tal.

Åldersslitage.

Antal besök: 649