VAS, porslin, dekor av fågel och blommor, Kina, 1800/1900-tal.

180452. VAS, porslin, dekor av fågel och blommor, Kina, 1800/1900-tal.

Höjd 44,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 688