KARMSTOLAR, "Vapensmeden", ett par, design Carl Malmsten.

180424. KARMSTOLAR, "Vapensmeden", ett par, design Carl Malmsten.

Vitlack.

Bruksslitage/repor och slagmärken.
i omklädnadsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitlack.

i omklädnadsbehov.

Antal besök: 767