THORILD OLSSON. ALVARET, ÖLAND.

1804246. THORILD OLSSON. ALVARET, ÖLAND.

Signerad och daterad 1960, olja på duk 60x73 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 709