Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GÖSTA FOUGSTEDT. Porträtt av flicka. Olja på duk. Signerad.
180411. GÖSTA FOUGSTEDT. Porträtt av flicka. Olja på duk. Signerad.
26 x 21 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 21 cm.
Gomér & Andersson Linköping
587