JUST ANDERSEN. VAS, samt LJUSSTAKAR, Brons.

1804097. JUST ANDERSEN. VAS, samt LJUSSTAKAR, Brons.

Vas mes dekor i relief på två sidor av Don Quijote och Sancho Panza. omkring 1930-tal Stämpelmärkt. Höjd 22 cm.
LJUSTAKAR 1 par på fötter höjd ca 12 cm.

Bruksslitage, repor, ställvis ärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 478