BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.
180403. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Byrå rokokostil med intarsia, svartmarmor.
Bredd 99 cm
Djup 46 cm
Höjd 83 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 99 cm
Djup 46 cm
Höjd 83 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 837