SKÅL, porslin, famille verte, Kina, 1800/1900-tal.

180362. SKÅL, porslin, famille verte, Kina, 1800/1900-tal.

Diameter 17,5 cm.

Spricka samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 17,5 cm.

Spricka samt bruksslitage.

Antal besök: 622